g e r e s e r v e e r d

K U S S E N Breien Zonder Naalden Zaterdag 16 mei 2026

Article 42 van 49
€ 50,00 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

► 5 personen. Milly K. 3 personen & Esther 2 personen. 9.30 uur studio Leiden. Zaterdag 16 mei 2026.

Breien was nog nooit zo toegankelijk, dankzij het exclusieve Alize Puffy LUS-garen. Maak een heerlijk zacht (woon)kussen, zelfs zonder enige brei-ervaring. Lies leert je verschillende patronen en technieken. Terwijl je vingers aan de slag zijn, komt je geest tot rust.

Je creëert een zacht kussen van 40x40 cm, wat perfect is als cadeau voor jezelf of voor iemand anders. Dit kussen is niet alleen mooi voor op je bank of bed, maar ook ideaal voor de kinderkamer of als kraamcadeau.

Het LUS-garen is ook ideaal voor mensen met reuma, artrose of andere fysieke beperkingen.

► Kosten voor de workshop bedragen 50 Euro per persoon. Dit is inclusief alle materialen en koffie/thee/fris/drankjes en lekkernijen. Parkeren op het nabijgelegen terrein is GRATIS.

Zin om deze workshop te boeken? Stuur een mailtje naar info@druiventuintje.nl dan bespreken we de vele mogelijkheden.

 

N I E U W S B R I E F

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief en ontvang als eerste een update met exclusieve kortingen, leuke acties, samenwerkingen, toffe linkjes & fijne tips, de nieuwste workshops en geplande data!
A A N M E L D E N
Nieuwsbrief logo

Shopping basket

Empty shopping basket
© 2016 - 2026 Druiventuintje Webshop & Workshops | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel