Alize Puffy FINE Coffee

Article 31 van 39
€ 4,50 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks
Overzicht

Alize Puffy FINE:
De Fine variant heeft kleinere lusjes en is daarmee goed te gebruiken voor fijnere breiwerken zoals kleding, Sjaals, Vesten, Truien etc. 

Informatie:
Bol: 100 gram

Looplengte: 14,5 meter
Voldoende voor een breiwerk van ruim 40x40 cm. Sjaal 3 bollen nodig. Vest of trui 9 a 10 bollen.
Materiaal: 100% Micropolyester
Gevoel: Superzacht Fluffy
Gebruik: wassen op 30 graden.

Wist je dat:
OEKO-TEX STANDARD-100 gecertificeerd. 
Goedgekeurd voor het maken van producten voor baby's en jonge kinderen. Getest op schadelijke stoffen. Meer info op oeko-tex.com/standard100

“Deze zachte, soepele 100% micropolyester stof voelt aan als katoen en kan in alle jaargetijden gedragen en gebruikt worden. De badstof-achtige ‘teddy’ stof pluist niet, is duurzaam, sterk, vormvast, kreukvrij, flexibel, kan op 30 graden gewassen worden en het ademt. Wat een fijn en zacht product.”

N I E U W S B R I E F

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief en ontvang als eerste een update met exclusieve kortingen, leuke acties, samenwerkingen, toffe linkjes & fijne tips, de nieuwste workshops en geplande data!
A A N M E L D E N
Nieuwsbrief logo

Shopping basket

Empty shopping basket
© 2016 - 2026 Druiventuintje Webshop & Workshops | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel